Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kolku pati ste imale analen sex?

Дискусија во 'Канта' започната од srni4ka5, 23 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srni4ka5

  srni4ka5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  нова сум на сајтов и одма отворив тема:) еве јас да почнам околу 35 пати во рок од 8-9 месеци:) со дечко ми уште немам вагинален:)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.953
  Има тема за Анален секс, можеш и таму да напишеш. Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.