1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kolku seks partneri se dovolni za 16 godini?

Дискусија во 'Канта' започната од Leolove, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Leolove

  Leolove Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Bas me interesira dali prerano sum pocnala
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Леле мори мајко! Зарем постои некое правило колку треба да имаш?!

  Темата ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.