1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kontakt kosence

Дискусија во 'Канта' започната од nightwish, 8 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nightwish

  nightwish Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  bi bilo interesno da se otvori temava mozebi nekoj ke si najde partner za avantura ili predizvik...ili pak za ostvaruvanje na fantazija.....
   
 2. nightwish

  nightwish Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  pa i da go probijam ledot...jas i mojata partnerka si barame uste edna devojka ili zena koja bi ni se pridruzila vo postela... :)
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Темата ги нарушува правилата на форумот.Имате такви порно страни каде можете да наоѓате партнери.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.