1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

KORA organics by Miranda kerr

Дискусија во 'Лице' започната од mirandakerr14, 29 ноември 2010.

 1. mirandakerr14

  mirandakerr14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите :) јас сум нов член на femina и ова ми е прва тема на форумот. Па би сала да прашам
  дали некој знае каде може да се набават во Македонија овие органски продукти за лице од Миранда Кер? :)
   
 2. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Прв пат слушам. за што станува збор поточно? Производи за нега на кожа?
   
 3. mirandakerr14

  mirandakerr14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Да многу се убави ама незнам каде можам да ги купам во Македонија... :)
   
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  http://www.koraorganics.com/
  http://www.koraorganics.com/blog/

  [​IMG]

  Јас сеа ги разгледував, не сум знаела за овие.
  Aли цениве 40/50/60 долари се сите производи. Скапо. Али во америка најголем хит е се од органски производи.
   
 5. i-am-who-i-am

  i-am-who-i-am Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  17
  и ја ги барам ако ги најдам ке пишам
   
 6. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Jас ги имам видено овде кај нас(инаку во Aвстралија сум) еднаш тргнав да си купам нешто од нив ама кога ги видов цените ке се онесвестев :worried:
  Mногу скапи се бе,ај ако ги користи некој,нека напише какви се,вредат ли за парите :wasntme:
   
 7. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.415
  Пол:
  Женски
  Миранда си има свој бренд. Цените се скапи, огин се. Но има потрошувачка поради тоа што е познат модел нели. Да беше некоја друга личност, со истите тие креми не би го имала тој промет.
  Како и да е ја подржувам и баш убаво од нејзина страна што направи нешто такво.
  Наскоро би сакала да имам нешто од Кора. Штета што ги нема во Македонија.
   
 8. TinaPi

  TinaPi Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2022
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  Феминки, дали денес воопшто можат да се најдат овие производи кај нас или во соседството?
  Имала прилика некоја да ги купи и проба?
   
  На Seli20 му/ѝ се допаѓа ова.