1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kosa :)

Дискусија во 'Канта' започната од lovesucks, 9 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovesucks

  lovesucks Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali ima nekakov nacin da se zgustne kosata??
  ili nekoj trik za da izgleda pogusta? zasto imam dosta retka kosa i + brzo mi se mrsi :(
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
 3. MaggieTatum

  MaggieTatum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски
 4. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Темава сеуште не е во канта |(
   
 5. kameron21

  kameron21 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  7
  мислам дека има ваква тема
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.854
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.