1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kosmos( otvorete pliiis)

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjus, 2 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjus

  Tanjus Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  70
  Си можела да пишеш во "Сакам да прашам" за да не отвараш нови теми само.
   
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  moda-i-stil/soping-vo-solun-t561/
  Еве цела тема за Космос и за шопинг во Солун. Прашај си тука
  Зашто отварате нови теми одма? РАзгледајте малку
   
 3. Lili.lili

  Lili.lili Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2010
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Ixvinete devojki ne barav vo taa tema i ne mozev da najdam pobarav samo pomos :)
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е дупла, прашањето е префрлено во веќе постоечката тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.