1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Krayolan козметика

Дискусија во 'Лице' започната од Emotional123, 3 февруари 2016.

 1. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.511
  Допаѓања:
  39.822
  Пол:
  Женски
  За неа знам дека ја користат професионални шминкери, дали вие користите нешто од нив и како сте задоволни од нив?
   
 2. malecko5

  malecko5 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  1.100
  Јас ја користам пудрата и сум презадоволна многу е добра