1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Krema za depilacija

Дискусија во 'Канта' започната од Yolo, 27 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yolo

  Yolo Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  Masko sum i me zanima koja krema e za depilacija za onamu dolu? :) kade ja ima i kolku pari e?
  prashuvam posho sum 16g i do sea so krema se nemam cacnato, a so bric mi e nezgodno posle toa
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  Ваква тема веќе има, само што е напишана според правилата на форумот-на кирилица.
  http://forum.femina.mk/telo/krem-za-depilacija-t18640/?hilit=крема за депилација#p1743485
   
 3. Yolo

  Yolo Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  i pak ne go dobiv sakaniot odgovor :worried:
   
 4. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.604
  Допаѓања:
  4.369
  Пол:
  Женски
  не знам како не го најде одговорот ама ај , ја има по сите маркети и има различни видови , пр.
  veet не е повеќе од 200 ден
   
 5. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.139
  Допаѓања:
  5.692
  за интима-препони не е препорачливо крема!
  подобро сам се издепилирај,или на козметичар отиди...

  Може да се ставе клуч на темава?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.