1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

krv

Дискусија во 'Канта' започната од omilenacvena, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. omilenacvena

  omilenacvena Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2013
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  14
  Сакам да прашам дали ако ти потече крв за прв пат кога имаш односи мора да ти потече и за втор пат ?
   
 2. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  немора да знчи зависи колку ќе се скине хименот од првиот пат.
  ако ти беше само за едно прашање можење на друго соодветно место да го поставиш.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.