1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

krvarenje za vreme na seks

Дискусија во 'Канта' започната од lady12, 16 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lady12

  lady12 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Zdravo, imam 18 godini, i cesto imam ne redovna menstruacija, no pred dva dena imav odnosi so decko mi, ciklusot mi imase pominato pred dve nedeli, za vreme na odnosot sum iskrvarila, mislev deka mozebi mi ima dojdeno po vtor pat no toa bese ednas i ne se povtori...znaci ne mi dosla menstruacija...so moze da e ?? :sweat:
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Те "скинал".
   
 3. lady12

  lady12 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  ne mi e prv pat :D :D
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Епа кој пат ти е, не мора од прв пат да те скине, може и за време на некој понатамошен обид, ако си крварела само еднаш, а може и да е од менструацијата, се случува да прекине после втор ден, третиот да нема па четвртиот ден пак да има крв, некогаш може да дојде и два пати во месецот, ако има некој дисбаланс на хормоните.
  Нареден пат пишувај на кирилица и разлистај по темите, има теми за твоето прашање.
   
 5. lady12

  lady12 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Значи ги прелистав темите јас ама сите имаат проблем со тоа со после првиот секс има течи по ден-два и слично..мојов е поинаков...еднаш се случува не после секој секс...инаку секс имам два месеци па може и повеќе...
   
 6. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  девојко
  не би било лошо да се посоветуваш со гинеколог :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.