L-Carnitine

Дискусија во 'Фитнес' започната од Mia.milicka, 13 август 2010.

 1. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.174
  Допаѓања:
  89.044
  Да, ама мора да внимаваш и на исхрана.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  2.932
  Од кои имаш користено и какви ррзултати постигна?
   
 3. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  2.937
  Пол:
  Женски
  малку.
   
 4. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.174
  Допаѓања:
  89.044
  Не ми текнува, ама сите се во течна состојба, а ги зимав од продавници за суплименти т.е од оние каде се продаваат за боди билдинг. Таму ќе најдеш најдобар.
  Резултати минус кг и губеш во обем.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AAKG

  AAKG Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2019
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  56
  Go ima karnitinot i vo aptekite. Najdobar suplement za topenje visok masni naslagi.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Трепетлика

  Трепетлика Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Дали е штетен за доилки?
   
 7. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Машки
  Не земај никакви суплементи ако си доилка, само среди ја исхраната ако ти е целта слабеење.
   
  На Трепетлика, marlonbrando69, тп18 и 1 друга личност им се допаѓа ова.