1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Labyrinth (1986)

Дискусија во 'Филмови' започната од KatarinaLehotska, 28 ноември 2015.

 1. KatarinaLehotska

  KatarinaLehotska Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Oдлична авантура, Дејвид исто изгледа преубаво во филмот, а исто така и одличен сaундтрак. Топло ви го препорачувам. Ислушајте ги песните "Within You" и "Аs the world falls downЌ, прекрасни се.
  [​IMG]