Last.fm

Дискусија во 'Канта' започната од CocoSumner, 23 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CocoSumner

  CocoSumner Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  Не најдов ништо слично. Доколку има, слободно канта :lol:

  На оваа страна сум веќе подолго време член. Според мене е една од најдобрите страни за музика и дружење. Секојдневно си наоѓам нова музика и изведувачи што ми се допаѓаат и комуницирам со љубителите на истата.

  Дали и колку вие ја користите оваа страна?

  Па можеме да се дружиме и на едно музичко ниво :)
   
 2. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.469
  Не ја користам, ама баш ме стави во мисла да почнам.
  За разлика од мене, другарка моја е опседната. Буквално опседната со lastfm.
  Мислам дека поредовен човек од неа и нема. :rofl:
   
 3. vikivlahovik

  vikivlahovik Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  0
  може да ми кажете како се користи ова?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.