LAST MINUTE! понуди

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Monce89, 24 август 2011.

 1. Monce89

  Monce89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  10
  бас гледав и не најдов некоја вакава тема, сакам некој предлог од вас :) некоја добра понуда, за во септември :rofl: ;)
   
 2. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.378
  Па провери по агенцииве :^)
  Неможеме ние да ти понудиме, дека агенциите ги поставуваат таквите понуди од денес за утре. Зборувам буквално, затоа и се викаат last minute.
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.584
  Пол:
  Женски
  Никогаш не сум начекала некоја таква понуда, поволна, секогаш резервирам максимум една недела пред идење и не ми се замара да чекам и да следам нон-стоп.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.