1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

late night show...me VS Feminine members...

Дискусија во 'Канта' започната од irenna, 24 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Ти дете, чие си ?
  Кои се твоите планови за во иднина?
  Од каде црпиш инспирација?
  ;)

  Јас не сум во тек, ова нешто како дуел е , може се да прашам или само за карање е темава ?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Јас помислив дека е нешто за совети од машка страна. Ама ако е за тоа, има веќе таква тема и е доста разработена.
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Реално, не баравме информации од тебе и податоци за тебе. Само баравме да намалиш со инаетењето, кое се базира на твојата желба да не пишуваш на кирилица. |(
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  Правила се правила, треба да се почитуваат. Ако не ти чини твое е. Темава ќе биде заклучена кога ќе биде присутна модераторка, затоа не го провоцирајте со постови.
   
 5. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Еве ти ја мудроста
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/

  Општи правила за дискусија

  1. Користете кирилица


  Точно е дека нема правило дека мора да се пишува на латиница, затоа има правило да се користи кирилица.
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Која мудроштина еј, рамо до рамо со Сократ!
   
 7. Whatsername

  Whatsername Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  344
  Колку јас што знам, никој не побара да отвориш тема, туку сам кажа дека ќе го сториш тоа.
  Да напоменам, пишувањето кирилица е ПРАВИЛО.
  Инаку, феминки, не обрнувајте внимание, очигледно му е досадно на дечкото. ;)
   
 8. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Би била интересно темава да се крсти Masculine vs. Feminine, вака триксон извини ама многу значење си придаваш ;)
   
 9. baby.90

  baby.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  197
  Оффи извини, ама јас не се сложувам со тебе...

  На дечково, Сократ може вода да му носи :D :D :D :D
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  А зошто толку мал вовед? Ја од темава ништо не разбирам а и дечкото првпат го гледам.
   
 11. k.i.t.t.y

  k.i.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  74
  Леле што прочитав????? :o :tmi:
   
 12. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  Па и не е нешто што треба да се разбере :D
  Досадно му е на детулево, а и сака да си игра мајтап.. Нека си игра, да го оставиме САМ.
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Што е финтава со темава???? Никако да сватам
   
 14. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  Jас па сакам кинески да пишувам..ај кој шо ќе му текни сега :^) dòu bèi ěr wéjí wú :!: Правила си се правила, на кој не му чинат... :hai:
   
 15. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  ^ И јас го немам забележано до сега. Но нема врска и подобро што досега го немам забележано. Бидејќи сега само што видов се изнервирав, а не пак да знаев од порано :D . Воопшто не требаше да пишуваме тука, затоа што се гледа дека до заебанција му е дојдено, ама ајде .. Овие две минути, за кои го напишав ова, ќе ги ставам во делот бескорисно потрошено време |-) .
   
 16. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  WOW две три феминки му објасниле кои се правилата на форумов и дечкото веќе го замараат. Ако сакаш да бидеш забележан излези по кафичи и дискотеки, овде на форумов на никој не си интересен со твоето издвојување дека ќе си пишуваш на латиница. После па ние сме непријалетски настроени а уствари ти упадаш да солиш памет дека не си капела или црква што ти знам. Тоа е правило а не молење ако сакаш пиши ако не не. Ако си отворил тема на женски форум не си фраер ;) . Мене прв впечаток ми остави дека си дебил :hai:
   
 17. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Ок.
   
 18. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Ај нека ме просветли некој за што е темава?
   
 19. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Епа кога не си ги сретнал до сега зборовите учтивост и култура, многу ми е жал за тебе.

  Едит: Веќе прочитав, не се заканувај!
   
 20. Mistery

  Mistery Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  1.626
  Trikson ај не го тупи више еба.о.....досаден си веќе....Дај понашај се како возрасен како што ти личи 31 годишен.....  2. Општи правила за дискусија

  1. Користете кирилица

  и доста го тупиш !!!!

  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
  На k.i.t.t.y му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.