1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

League of Legends

Дискусија во 'Слободно време' започната од Fnatic, 21 ноември 2015.

 1. Fnatic

  Fnatic Нов член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Би сакал да знам што мислите за оваа онлајн игра(2 по ред најиграна игра во светот)?
   
 2. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.177
  Допаѓања:
  152.869
  Пол:
  Женски
  Јас ја почнав неодамна, премногу ме „зарази“ ама ради одредени проблеми кои ги имам со интернетот неможам да ја играм постојано. Најмн играм top lane со Владимир или support со Моргана и то е то (fingers)
  Го фатив и светското, поќе зошто другарите и дечко ми го гледаја и тоа на Дота и ова на Лол, пробав и Дота да играм ама тука поќе се најдов де. И, најмн си ги сакам Origen :angel: :lol:
   
 3. Скопјетесакам

  Скопјетесакам Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  9.191
  Ако има некој што игра,нека пише во пп име и да играме заедно :D
   
 4. стефче благојче

  стефче благојче Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Шо мислите за Ezrael во новата сезона? :)
   
 5. Fnatic

  Fnatic Нов член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Inc lol ja zafrknaa mng,jas prestanav da igras Malce Po Malce, Ama noviot champion jhin e mng dobro
   
 6. Мар И Ја

  Мар И Ја Нов член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2016
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Јас почнав заради бивштот , сега ми иде да го убијам зошто ме зарази:P , али ете почнав и не престанав , Syndra Ahri Kalista Thresh Jinx и Irelia се најј... незнам што да кажам на некој ако не му се игра сам : Alextheveil EUNE:D
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pink95

  pink95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2016
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  1.352
  Пол:
  Женски
  Maz mi ja i igra vekje 3 godini. Neznam kako ne mu se zdosaduva.
   
 8. Dabria

  Dabria Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  1.225
  Пол:
  Женски
  Ја имав играно од 2012 некаде до 2014 и многу ми здосади. И откога влегов во светот на видео игрите и открив дека има многу многу подобри (барем по мој вкус) ни на крај памет не ми е да ја пуштам. :emo:
   
 9. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.548
  Допаѓања:
  14.341
  Пол:
  Машки
  Ако има некој за играње на играва, слободно нека ме контактира.
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.312
  Пол:
  Машки
  Јас играм Лол :),пиши ник да те додадам.
   
  На Stark му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.548
  Допаѓања:
  14.341
  Пол:
  Машки

  not Badyr
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.