1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Lektira ulavite Godini

Дискусија во 'Канта' започната од sencence, 9 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sencence

  sencence Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2012
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Ve molam,nekoj da mi ja raskaze sodrzinata na lektirata Ulavite Godini !
  odnapred blagodaram !
   
 2. tiph24

  tiph24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2014
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  177
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464

  И ти мислеш дека некој стварно ќе седне пред компјутер и цел ден ќе ти прераскажува лектира?
  Ве мрзи и на google да пребарате, а цел ден дремете по фб.. |(
   
  На Papillon.Papi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Како така можете да препишувате од некој друг? :o Јас грижа на совеста имам ако не напишам свој текст, а овие по форуми прашуваат за напишан текст да го препишат! :x
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.