Lemon Party

Дискусија во 'Секс' започната од DAngel, 24 јули 2018.

 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Ај да ви дадам нова тема, сигурно ви здосадиле досегашните.
  Гледам сите мажи на форумот отворени за нови предизвици, спремни за експериментирање.
  А lemon party сте пробале? Би пробале ли? Ајде чекам мислења.

  Ако не знаете што е, гуглајте го.
   
  Последна измена од модератор: 25 јули 2018
  На La.loca и Scott Weiland им се допаѓа ова.
 2. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.143
  Допаѓања:
  8.071
  Пол:
  Женски
  Леле. На овој поим се сеќавам зашто пред многу години читав на еден сајт нешто во стил „10 работи кои никогаш не треба да ги гуглате“ и lemon party беше една од тие работи.

  (Го прогуглав)

  (Не препорачувам)
   
  На GabyTranceॐ, La.loca и Someonespecial им се допаѓа ова.
 3. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  401
  Пол:
  Женски
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.131
  Допаѓања:
  264.628
  Пол:
  Женски
  пази да не ти признае некој :D
   
  На La.loca, SummerGirl и DAngel им се допаѓа ова.
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Видов многу популарни се темите за секс, а баш некој член пред некој ден тврдеше дека не постои нешто што не пробал. Да си прашам јас овака официјално, во тема :D

  @joy1 рогоњи сите би радо, од кај знам, може и лимончиња би...
   
  На SV1911, La.loca, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.131
  Допаѓања:
  264.628
  Пол:
  Женски
  може би они ама нема да признае никој бе
   
 7. Vlatko01

  Vlatko01 Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Машки
  No thanks :D

  Ako odime po pravila treba da si dedo za da go probas ova
   
  Последна измена од модератор: 25 јули 2018
  На najbolja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Епа не знам, има и дедовци на форумот.
  Како и да е, ќе бидеш еден ден, не ти е тоа оправдување.
   
 9. Vlatko01

  Vlatko01 Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Машки
  Eee koga ke bidam ke razmislam dali ke probam
  Ako sum pri kraj so vekot i ostane nesto neisprobano ova ke bide toa :D
   
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Е така, да си пробаш :)
   
 11. Vlatko01

  Vlatko01 Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Машки
  Ako imas iskustvo so ovaa kategorija slobodno spodeli, ne se srami :)
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.842
  Допаѓања:
  161.335
  Пол:
  Женски
  @DAngel лоша си еј :worried: :devil: :rofl:
  Трауми од shock sites муабети на 9gag ми се вратија :tmi: :D
   
  На КикиМаус и DAngel им се допаѓа ова.
 13. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.965
  Допаѓања:
  37.488
  Пол:
  Женски
  Веќе и на лимоните нема да гледам со исти очи :D
   
  На Yowannty, Ingvild, Belgin1 и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Mamli

  Mamli Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2017
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  4.227
  Пол:
  Машки
  Ја прогуглав. Интернет вика тоа е оргија на стари буљаши. :D
   
  На SunnyGirl2, XstrongerX, La.loca и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Пффф гнасно
   
  На Winnie Pooh и Vlatko01 им се допаѓа ова.
 16. Meto1

  Meto1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2018
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Машки
  28 год имам, и секакви искуства имам (освен бисексуални) така да за ова фала но не никад не би праел
   
  На Vlatko01 и Winnie Pooh им се допаѓа ова.
 17. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Нели си отворен за експериментирање?
   
  На Meto1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Meto1

  Meto1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2018
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Машки
  Ne do tolku haha
   
 19. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.001
  Допаѓања:
  56.169
  Значи "спремен сум се да пробам" се приказни за мали деца :)
   
 20. Meto1

  Meto1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2018
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Машки
  A kade procita takvo nesto od mene moze li da znam ??