1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Lepten-билна козметика

Дискусија во 'Лице' започната од mime87, 7 јули 2014.

 1. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.930
  Пол:
  Женски
 2. NoU-NoLove

  NoU-NoLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  150
  Јас ја користев за акните на грбот и лицето.Мене искрено не ми помогна воопшто,плус содржи парабен,а сигурно имаш прочитано колку е штетен.
   
 3. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5.015
  Допаѓања:
  4.426
  Пол:
  Женски
  Јас го имав купено, го нарачав специјално од Бугарија. Џабе фрлени пари ми беа тоа, воопшто не ми помогна.
   
 4. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.930
  Пол:
  Женски
  леле девојки тотално ме разочаравте а демек за 10 дена резултати ова она значи ништо од тоа,џабе да не порачувам
   
 5. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.055
  Допаѓања:
  1.941
  Пол:
  Женски
  Ovaa kozmetika jas ja naracav, i 2 dena mackav nemase nisto ama bukvalno nisto, nikakvi rezultati, a potoa procitav deka se raboti za lazna falsh krema i deka se proizveduva vo stan vo Bugarija, Sofija i mu stavat zelena boja. Marketinski trik ;)
   
 6. nobody1

  nobody1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  74
  може некој да сподели искуства дали помога при чистење на лицето од акни??
   
 7. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.967
  Допаѓања:
  84.729
  Пол:
  Женски

  Колекцијава не е нова , јас ја користев уште во 2003 година кога имав премногу акни и воопшто не ми помогна ниту лосионот ниту кремата
   
 8. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.878
  Допаѓања:
  5.425
  И јaс кaкo koritsaki, уште вo ,,тoa,, време јa зедoв лoгa излезе,нo зa жaл не ми пoмoгнa. Некнa јa гледaв нивнaтa реклaмa нa тв, кaтaстрoфa бее и нa ,,мoделите,, им се примеќaaт aкни,брунчињa,дa ти дoјде дa ги стисниш.
  Кaтaстрoфa ми беше,зa жaл..
   
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.