1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Les Misérables

Дискусија во 'Канта' започната од Cacuvche, 10 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
 2. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Клетници Les Miserables 2012
  Director: Tom Hooper
  Writers: William Nicholson (screenplay), Alain Boublil (screenplay),
  Stars: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway...
   

  Прикачени фајлови:

 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.