1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Life as We Know It) (2010)

Дискусија во 'Канта' започната од bibip, 17 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  Филмчево го гледав пред некој ден и ми се допадна,можеби поради тоа сто ги сакам актерите кои се во главни улоги :) Katherine Heigl и Josh Duhamel.
  [​IMG]
  инфо. за содржината:
  Two single adults become caregivers to an orphaned girl when their mutual best friends die in an accident.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.