1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

liljak

Дискусија во 'Канта' започната од ~disappointed~, 13 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ~disappointed~

  ~disappointed~ Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  pa vaka drustvo imam slusnato deka dokolku grebnes nekoj so nokt od liljak toj ke te saka ke bide lud po tebe ajde iskustva vistina e ili laga......?????????????
   
 2. ~disappointed~

  ~disappointed~ Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  :devil::devil::devil::devil::devil::devil:moram sama da kom za da iskoce vo najaktuelni
   
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Не, убиј го лилјакот, исечи го на парчиња и од крвта дај му на човекот да се напие. Ако можеш да му подметнеш и од месото да касне, уште повеќе ќе те сака, душа ќе дава за тебе.
  Или кога имаш добиено земи влошката, наместо да ја фрлиш ќе ја исцедиш во чаша и дај му нека се напие... Тогаш свадбата е загарантирана... Со срќа...
   
  На buba4e89, anakonda88, kim.k и 4 други им се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На buba4e89 и Victorian им се допаѓа ова.
 5. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  Site veshtici kaj drugarmi Sunaj posle 12 na poseta!
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Вистина! Ти уште немаш пробано? Си закаснила, не знам дали и лилјак ќе најдеш, ги истребија веќе, све за љубав.
   
  На kim.k, cresa-jagoda, GirlRose и 8 други им се допаѓа ова.
 7. Evripigi

  Evripigi Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2016
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  1.143
  Пол:
  Женски
  Чувам еден Лилјак дома колку пари нудиш за него?
  Јас мојот го гребнав и сега доживотно е врзан за мене, така да Лилјакот не ми треба веќе.
  Море не го продавам, ќе го изнајмувам на такви како тебе.
   
  На kim.k, cresa-jagoda и Ane-Goki1 им се допаѓа ова.
 8. Ane-Goki1

  Ane-Goki1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  2.307
  Допаѓања:
  29.033
  После женската што бараше девојка за другарот,се појави нов феномен :headbang:
  Што не ќе прочитам веќе (facepalm)
   
  Последна измена: 13 јули 2016
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.