1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Limoni Dieta

Дискусија во 'Канта' започната од Macka159, 25 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macka159

  Macka159 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  imam edno prasanje za vas,sto mislite dali i kolku od prilika moze da se oslabe za rok od dve nedeli bez trcanje bez vezbanje bez nisto na sabajle edna casa voda i limon popladne isto i navecer zelen caj toa da mi bide preku cel den.
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.302
  Пол:
  Женски
  И без храна?
   
 3. Macka159

  Macka159 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  da samo voda i liom i zeleniot caj
   
 4. Neodlucna

  Neodlucna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  1.051
  Ако мислите чаша лимонада пред секој оброк и плус зелен чај супер, јас мислам дека би се ослабело бидејчи ќе бидеш заситена од лимонадата и чајот и би требало помалку храна да внесуваш.
  Ако мислиш само тоа цел ден тогаш е смешно :)
  Еве гратис линк од мене http://www.femina.mk/диети-и-фитнес/популарни-диети/лимонова-диета
   
 5. Macka159

  Macka159 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  zasto smesno ? bez hrana mislam za da oslabam poise
   
 6. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  Смешно е оти отварате теми за слабеење и мислите дека ако сте на вода цел ден, утре ќе сте Адријана Лима. Времето потрошено на глупости претворете го во време за вежбање. И со правилна исхрана, ем сит, ем затегнат.
   
  На RubiLa, buba4e89 и Скопјетесакам им се допаѓа ова.
 7. Скопјетесакам

  Скопјетесакам Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  9.191
  Слабеење со ваков тип на диета знае да направи доста проблеми во здравјето,мрднете го малце гзот од столиците и активирајте се со вежбање,само така здраво ке слабеете.
   
  На referentka и Summerlover им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.