1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Lipovon капсули за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од tanci1, 21 април 2013.

 1. tanci1

  tanci1 Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  3
  Здраво, сакам да прашам дали ги има пробано некој овие таблети lipovon за слабеење и дали се ефикаси ? :*
   
 2. teodorcka

  teodorcka Активен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  16
  И јас ги барам ама никој незнае, дали случајно најде некоја информација?
   
 3. tanci1

  tanci1 Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  3
  Незнам...никако неможам да ги најдам ке пробам со други капсули :)
   
 4. mila34

  mila34 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  82
  jas gi pijam veke 3 meseci i sum prezadovolna...na prirodna baza se nemam nus pojavi i ke prodol\am da gi pijam ...vi posakuvam uspeh devojki!!!
   
  На tanci1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Од каде се набавуваат и колку чинат?
   
 6. golubinka987

  golubinka987 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  ќе може ли некој да каже од каде да се набават овие капсули и колку пари чинат??? тнх
   
 7. nate1909

  nate1909 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  na fb gi ima da si poracis ama parite im se mnogu 3000 za 30 kapsuli neznam dali garantiraat deka na sigurno ke bide rabota bidejki si gi plesnav jas parite i po meazeting i po citrus gramce ne simnav
   
 8. mila34

  mila34 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  82
  jas za 1650den si gi poracav preku fejsbuk profil lipovon macedonia.pozdrav
   
 9. golubinka987

  golubinka987 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  резултати од некого????
   
 10. anna87

  anna87 Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Од мене :) Морам да кажам дека сум презадоволна од капсуливе. Уште од пубертетот си имам проблем со вишок килограми и веќе што не пробав. Ама овие се супер , веќе неколку пати ги нарачувам и стварно делуваат . Едно време бев задоволна и од Слимлајн ама проблемот беше што кога ќе престанев, веднаш ги враќав килограмите . Сега ни едно кило се немам здебелено а не ги пијам веќе 3 недели . Делуваат многу брзо и те тераат на многу на вода и свежа храна . Отприлика се губи 10% од килажата месечно. Ги нарачувам преку Фејбук од страната на Липовон, 1650 се 30 капсули( за еден месец ) со достава до дома .
   
 11. unwritten

  unwritten Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  12
  definitivno nema podobri !!!
   
 12. Matilde

  Matilde Нов член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0

  vistina ?? te molam kazi mi povece za ovie kade gikupi kako se koristat i kakof efekt imat ?


  pozdrav
   
 13. Matilde

  Matilde Нов член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Ajdwe ve molamm nekoj da mi kaze iskustvo so ovie apcinjaa
   
 14. ivanus

  ivanus Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  51
  Здраво женски! Сакам да прашам за овие капсули, за колку време видовте резултати?
   
 15. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.376
  Пол:
  Женски
  и јас ги најдов на фејсбук - за тие 30 дена колку кг симнавте???
   
 16. unwritten

  unwritten Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  12
  Имаат профил на фб, пиши им порака, 1850 ден. се и ќе ти ги испратат во рок од 24 часа. Не плаќаш за доставата. За еден месец симнав 7кг, а не бев физички активна. Сега ќе почнам да одам во теретана, па планирам да порачам уште една доза.
   
 17. lady434

  lady434 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки. Сакав да ве прашам дали се враќаат килограми по престанувањето со користење на овие капсули?
   
 18. gokituki

  gokituki Нов член

  Се зачлени на:
  5 април 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  jas gi imam 100% se efikasni cinat 1200 mkd
   
  На kaja му/ѝ се допаѓа ова.
 19. nasmevnise

  nasmevnise Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  Каде успеа да ги најдеш за 1200 мкд. Јас упорно ги барам ,ама никако да стапам во контакт и да ги добијам. Ај помагајте малку. Ми дадоа 5 телефона , вртев и ништо .
   
  На kaja му/ѝ се допаѓа ова.
 20. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.500
  Пол:
  Женски
  перење пари е само ова !