1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Little Big Shots - американско телевизиско шоу за талентирани деца

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од #Пепи, 23 март 2016.

?

Дали Ви се допаѓа шоуто за талентирани деца Little Big Shots?

 1. Да, премногу ми се допаѓа!

  100,0%
 2. Ми се допаѓаат само одредени видеа!

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Не, не ми се допаѓа шоуто воопшто!

  0 глас(а)
  0,0%
 1. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Драги феминци,
  пред некое време го открив ова телевизиско шоу, кое секако е по потекло од Америка и е креација на продуцентите Елен Деџенерис и Стив Харвеј, кое е обмислено да ги претстави сите деца со необичен и огромен талент на целата нација па и светот, кои докажуваат еднаш за секогаш дека со талент се раѓаме, а не го стекнуваме т.е постигнуваме. Шоуто опфаќа секаков профил на деца почнувајќи од салса танчери, па неверојатни пеачки таленти, до деца кои хипнотизираат животни и деца кои едноставно не засмејуваат.
  Во прилог ќе Ви постирам едно видеа за две деца со неверојатен талент за играње на латино-американските танци. УЖИВАЈТЕ !!!
   
 2. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Погледнете го талентот на малиот Евн, кои има само 5 години и научил да свири пиано пред само 6 месеци а веќе е мајстор на занаетот, и има свој омилен композитор - Бах.
  ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОГЛЕДНЕТЕ !!!
   
 3. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Постирајте ги сите интересни видеа кои ќе ги пронајдете од шоуто задолжително. :P:):hug::sun::l:
   
 4. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  А малиот Тајтус мислам дека треба да си го земеме во репрезентација! Да им покаже на нашиве :rofl::rofl::rofl:
   
 5. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Шестгодишниот Гениј за спелување!!! Неверојатен талент ;)