1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Live streaming за фудбал?

Дискусија во 'Спорт' започната од Lemon, 22 април 2014.

 1. Lemon

  Lemon Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  108
  Дома ми бараат, а јас немам појма. Вечерва каде гледате Атлетико - Челси, некој канал за live streaming, сајт каде може да се прати натпреваров? Секако без претплата :) Фала
   
 2. sia.bella

  sia.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2014
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  16.745
  Пол:
  Женски
  Ги има скоро сите натпревари што се играат моментално :) Наскоро почнува светското во Бразил, можеби ќе ти затреба :)

  http://www.rojadirecta.me/
   
  На Lemon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  2.684
  Допаѓања:
  5.674
  Пол:
  Женски
  Давајте квалитетни стримови од квалификацииве за Светско деновиве ??