1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ljubov

Дискусија во 'Канта' започната од bebce91, 23 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bebce91

  bebce91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ajde devojki mi treba pomos sega :) ...Na decko mi mu se blizi rodendenot,a toj e malku povozrasen i sega neznam sto da mu kupam poklon...Pa ve molam za pomos :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  [​IMG]
  Пак ли? |(
   
  На buba4e89 и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 3. bebce91

  bebce91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  zosto pak li?Jas sum nova ovde sega samo sto se prikluciv:)
   
 4. Suvata Devojka

  Suvata Devojka Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Мојата најдобра другарка учи во различно училиште. Секогаш си зборуваме за деца од училиштето. Имаше едно момче од нејзиното одделение кое го опишуваше многу лошо. Еден ден ме запозна со добра другарка од нејзиното одделение. Другарката ми покажа слика од детето. Јас реков дека изгледа како глушец и мајмун. Следниот ден другарката му кажала на детето што сум кажала. Бидејќи во одделението се како друшва а другарка ми била во тоа друштво цело време кажувала случки со мене. Добро. Дојде роденденот на мојата БФФ. Прв пат го видов детето во живо. Ми беше многу срам. Детето флертуваше со мене. Се вратив вечерта дома и само што го видов телефонот, ми се појави нотификација дека детето ме побарало на фацебоок. Се зачудив од каде ми го знае презимето. Веднаш почнав да и пишувам на мојата БФФ и таа ми рече дека ми го кажала презимето на микрофон само еднаш, и ми кажа да не го прифаќам. Секако јас веднаш отидов на Фацебоок за да стиснам избриши. Кога го стиснав мојот брат ме бутна, и стиснав прифати ..... Добро. По неколку дена детето и кажало на мојата БФФ дека му се свиѓам и дека сум била убава. Добро. Детето почнува да лајкнува слики на фацебоок. Добро. По неколку недели мојата БФФ ми рече дека детето ме користи за да направи други девојчиња љубоморни. Добро. По неколку дена инсталирав аппликација за да видам кој ми го гледа профилот често и ми ги гледа сликите. Детето беше во првите 20. На роденденот цело време ме гледаше во очи и кога зборуваме и кога не (флерт). Добро. Кога ке кажеше шега гледаше дали се смеам (флерт). Добро. Ми го имитираше смеењето и изразот на лицето (флерт). Добро. Ме праша дали имам дечко. Цел роденден гледаше во мене детето. Незнам што да правам помош! Дали е вистина дека сака да прави други љубоморни или навистина му се допаѓам? :(
   
 5. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Популарен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  7.433
  Пол:
  Женски
  Мислам дека те свиѓа. Добро.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.