Ljubovna magija

Дискусија во 'Канта' започната од Demon4e, 28 октомври 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Nemavme seks koga mi kaza, se mi kaza preku fb, a posle setavme i mi razjasni sve..iskreno me boli kurov za toa...ako sum trudna kje si ragjam...prvo dete grev e da se abortira..
   
 2. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.077
  Допаѓања:
  69.386
  Пол:
  Машки
  Врвни наслови за профи филмови.
   
  На buba4e89, Kate Rina 93, Loli4ka444 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.617
  Допаѓања:
  19.216
  Пол:
  Женски
  Тебе девојче не ти е лесно.Пиј млекото и легни си..
  @Lella @RainBow
   
  На cresa-jagoda и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 4. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.976
  Допаѓања:
  52.558
  Значи во моментот кога ти кажа таа останала трудна.
  ааааааа
   
  На cresa-jagoda, ЕденЧлен и Feminka22 им се допаѓа ова.
 5. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Ne tuku pred dva dena mu kazala..barem ne me laze za takvi raboti, inaku kje go strelam hahfah
   
 6. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.077
  Допаѓања:
  69.386
  Пол:
  Машки
  Добро бе што не ви е јасно,па преку фб останала трудна,врска немате од ИНТЕРМЕЦ.
   
  На kolovoz и Polyina им се допаѓа ова.
 7. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Profii profiii
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  16.476
  Допаѓања:
  149.186
  Колку време се занимаваш со тролањево?
  Треба уште да учиш :)
   
  На SwanMay, cresa-jagoda, Demon4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Ne be jas tuku druga, taa sto bivsiot me varal so nea, sto ne e jasno, a jas pred mesec ipol imav seks i ni pukna kondomot i imav rozevi damki prvi tri dena posle pocne da mi tece krv za vreme pred mentruacija..
   
 10. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Nauci me ako si tolku pameten hahahaha iskreno ne igram majtap so temava ama vie mislite si igram k.r so vas..
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.617
  Допаѓања:
  19.216
  Пол:
  Женски
  Им пукнал на твоите кондомот кога те правеле..грам осет да се немало.Па и во Религија ја отвараш темава..
   
  На Polyina, ЕденЧлен и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  16.476
  Допаѓања:
  149.186
  Не бегај од оригиналната тема...
  Доста објаснуваш!


  Нека одговори некој што 'правел' магија :)
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.627
  Допаѓања:
  11.601
  Пол:
  Женски
  извини,да по коментариве гледам дека си во право мада ипак не е лоша темава ако искрено и сериозно се пишува
   
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  16.476
  Допаѓања:
  149.186
  Имаш ти пробано да направиш?
   
 15. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Pff primer drugarka mi pred mene imase praveno, zasto bese ateistka i veruvase vo takvi stvari ..
   
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  16.476
  Допаѓања:
  149.186
  :D Лошо ја тераш пак!
  Не се расплинувај :hug:
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Ne teram jas nikade..
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.976
  Допаѓања:
  52.558
  Атеистите веруваат во маѓии? :D наааааајс
   
  На kolovoz, Purplelilac, Feminka22 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.692
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На candy.cane, Harper, teressa и 3 други им се допаѓа ова.
 20. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.077
  Допаѓања:
  69.386
  Пол:
  Машки
  Ај затварајте ја темава,таму преземете нешто околу членкава и терајте нормален форум,ова е забегано од даска.
   
  На buba4e89, SwanMay, Polyina и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.