1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Louis Vuitton

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 1 април 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  премногу ја обожавам оваа марка,ај ве молам ставајте сликчиња од оваа марка
  ташни,марами,приврзоци за на мобилен, се се што е по ваша воља ок?
  позз ве гушкам
   
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.497
  Допаѓања:
  195.462
  Пол:
  Женски
  А да ги ставаш вака?
  [​IMG]
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  ама не бива не ми се симнуват на ком,само вака може незнам што е раб?
   
 6. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.497
  Допаѓања:
  195.462
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.497
  Допаѓања:
  195.462
  Пол:
  Женски
  Е па офтопик ќе бидам, ама кога сакаш слика да ставиш, го копираш урл-то и на форумов го пастираш меѓу овие двеве без празен простор, и ќе ти излезе сликата ако е директно од интернет. А ако сакаш од твојот комп, тогаш кликаш долу кај што пишува прикачи фајл и одбираш која слика сакаш да ја ставиш...
   
 8. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  еве нешто по мој вкус од овој бренд :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  и уште нешто од неговите колекции :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  :lol: Комшика кои две? :lol:
  Сигурно си мислела меѓу .
  И да не бидам оф-топик
  [​IMG]
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  јас имам скроз иста ваква ташна на luis vuitton
   

  Прикачени фајлови:

  • 0.jpg
   0.jpg
   Големина на фајлот:
   54,9 KB
   Прегледи:
   312
 15. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Мене пак неговата колекција не ми се бендисвит. Но секој со свој вкус.
  (ме нервираат буквите, што ли се)
   
  На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  јас пак ја обожавам,но некако ми е симпатична и на шанел во последно време
   
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.317
  Допаѓања:
  5.822
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  [​IMG] [​IMG]-Монограмуфлажа
  [​IMG]-Мадона
   
 20. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  [​IMG]хахахах јако е оваа :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]омилениот морав да го ставам 8)
  [​IMG]