Love Wallpapers

Дискусија во 'Канта' започната од StylishGirl135, 15 февруари 2013.

 1. StylishGirl135

  StylishGirl135 Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  16
  ( Се извинувам што насловов на темава е на англиски). Темава мислам дека е многу убава. Има разни љубовни wallpapers= позадини. Ставајте, какви ви душа сака, но секако дека треба да бидат љубовни. :lol: :inlove: :$ :tmi:
   

  Прикачени фајлови:

  • waaw.jpg
   waaw.jpg
   Големина на фајлот:
   27,7 KB
   Прегледи:
   134
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски