1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

LR health and beauty

Дискусија во 'Лице' започната од macencef, 3 април 2017.

 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  2.783
  Пол:
  Женски
  Ме интересира дали некоја феминка има користено од тие производи?
   
  Последна измена од модератор: 3 април 2017
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.066
  Допаѓања:
  288.891
  Пол:
  Женски
  Јас имав пудра од која ме не бев ич задоволна а платена 30 евра.Мн на жолто им се нијансите а со тешка текстура,тешко се размачкуваше мн

  Алое вера за пиење користев едно шише,и алое вера спреј за хитни случаи имам(исекотини,инфекции на кожа,изгорено).

  Колешка работи со нив.Прилично мн ги фали.
   
 3. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  2.783
  Пол:
  Женски
  Контактирај ме во лп