1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

LUSH 100% природна козметика

Дискусија во 'Канта' започната од EuRo, 10 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EuRo

  EuRo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  15
  Фасцинирана сум од тоа како овие производи изгледаат и како ги произведуваат.
  Но,не сум ги испробала сеуште.Ајде да споделиме искуства во врска со нив и колку Lush козметиката е природна и органска.Oд видеата на youtube Lush Manufacturing Presents сум воодушевена од начинот на изработка,но сум исто така и малку скептична. Вредат ли овие производи за парите ? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.698
  Допаѓања:
  65.016
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.