1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Lyoness

Дискусија во 'Канта' започната од trajkovskae, 31 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trajkovskae

  trajkovskae Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Dali nekoj od vas e zapoznaen so rabotata na Lyoness i kako odi taa rabota??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.277
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.