1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mислења за филмот Tres metros sobre el cielo..

Дискусија во 'Канта' започната од TweetyxP, 2 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TweetyxP

  TweetyxP Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  28
  Ваше мислење за Три метри над небото?
  Јас мислам дека е пре пре најубав :D 10/10
  http://www.youtube.com/watch?v=v26pdJOpeLE
  Еве линкче за сите што го немаат гледано http://www.filmovizija.com/sa-prevodom- ... fb958.html .. нема да зажалите.. :D
  иначе сакам да прашам и за вториот дел Tengo ganas de ti.. добар е? :?:
  Според вас кој е поубав?
   
 2. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.629
 3. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.