Mразам кога...

Дискусија во 'Канта' започната од katerina222, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  сите ние мразиме нешто па еве и една соодветна тема каде што можеме и тоа да го споделиме..
  па..истурете се :D
   
 2. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Мразам да слушам некој кај што ми кажва нешто, а мене не ме интересира па цело време треба да климам со главата а воопшто не го слушам.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.063
  Допаѓања:
  48.389
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.