1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mузика за време на секс

Дискусија во 'Канта' започната од elenaklasik, 26 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenaklasik

  elenaklasik Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2010
  Пораки:
  4.401
  Допаѓања:
  10.154
  Пол:
  Женски
  Дали и каква музика сакате да слушате за време на секс?
  Еве нешто од мене
  http://www.youtube.com/watch?v=tluc_Q06n2w -Оваа ми е на врвот на листата :nod: :)
   
 2. elenaklasik

  elenaklasik Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2010
  Пораки:
  4.401
  Допаѓања:
  10.154
  Пол:
  Женски
  Ете веќе имало таква тема....пхх .јбг :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.