1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

M.А.C - Козметика

Дискусија во 'Канта' започната од agiagi, 20 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  6
  Не налетав на ваква тема па потребно беше да отворам..сакам да прашам дали некој користи производи од МАК и колку сте задоволни..поконкретно ако може некој да ми каже како се движат цените на сенките во палети, сенки посебни итн.. фаала однапред.
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Има ваква тема. Еве ја lice/mac-cosmetics-t1331/
   
 3. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  6
  ФАЛА МНОГУ
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/mac-cosmetics-t1331/

  Секогаш пред да отворите тема, разгледајте го форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.