1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

MAC cosmetics во Mакедонија ?

Дискусија во 'Канта' започната од marjana-mari, 2 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marjana-mari

  marjana-mari Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  44
  здраво
  Eдна неицрпна тема на сите девојки MAC да сите ги покакуваат.
  имам информација дека ке ја носат кај на но сеуште се прави акнета дали овој бренд е достоен за нас дали ке има успех и дали ке ја постигне истата популарност како насекад во светот. дали брендод ке биде професионално и достојно презентиран кај нас со истите европски цени или ке се креираат нови за нас ехехехехе
  во мегувреме дали си доволни интернет сајтовите кои продаваат автентични оригинални MAC производи и ке се лаземе со сите оние сто продаваат неоригинал за 200 ден хехехех

  колку сте запознаеени со MAC производите?
  ако ви треба некоја информација за овој бренд слободно прашајте јас искрено сум тотално заљубена и опседната со MAC
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/mac-cosmetics-t1331/100.html

  Секогаш пред да отворите тема, проверете на форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.