1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Macedonian Idol :)

Дискусија во 'Канта' започната од Deja.P, 22 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Deja.P

  Deja.P Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Koj ke bide prviot makedonski idol??
  Prasanjeto koe site si go postavuvame.
  Potrebno mi e vaseto mislenje!!! Help!! :) :*
   
 2. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
 3. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.983
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  Добро дали разгледувате малку низ форумов?
  Еве цела тема за македонски идол со 362 страни
  serii-i-emisii/makedonski-muzicki-idol-t3531/
  Прашај си тука
   
 4. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  ајде клуч за оваа дупла тема молам :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.