1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Macedonian idol

Дискусија во 'Канта' започната од Mar4u, 1 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mar4u

  Mar4u Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  20
  Ајде да видам дали сте задоволни од изборот на првиот македонски идол Иван Раденов[​IMG]

  Јас лично сум задоволна, баш добро пее дечкото :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.