1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Made for TV филмови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од blonde_supergirl, 12 август 2017.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.121
  Пол:
  Женски
  Тоа се оние филмови кои се продуцирани од Тв мрежа, како на пример Лајфтајм. Сигурно имате слушнато и за Халмарк иако таа денес мислам дека не постои.
  Во светот на филмоманите овие филмови важат за предвидливи, неинтересни и најчесто жанрот им е трилер или драма. Јас лично, го обожавам. Иако за симнување тешко се наоѓаат овие неценети филмови, јас знам со денови да симнувам еден што има на пр. едно семе само.
  Примери за тв филмови:
  You'll never see me again
  The perfect bride
  Nightmare nurse
  Eyes of the stalker
  итн.
  Па дали имате гледано и дали Ви се допаѓаат?
   
 2. acvamarin

  acvamarin Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  25
  јас гледам најчесто романтични драми oд hallmark најчесто на youtube ги има цели филмови
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.132
  Пол:
  Женски
  [​IMG]


  Има интересни филмчиња за да ти помине времето, јас не ги потценувам.
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.132
  Пол:
  Женски
  Исто и овој, повеќе пати гледан.
  [​IMG]
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.121
  Пол:
  Женски
  Има многу интересни!
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.121
  Пол:
  Женски
  Ovie se adaptacii od knigi, mnogu ubavi.
   
 7. teteks

  teteks Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  788
  Порано гледав вакви филмови на Hallmark,не знаев дека се викаат така.:D
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.