1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Magnum P.I (2018)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 25 септември 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  933
  Пол:
  Женски
  p15528203_b_v8_ab.jpg

  Magnum P.I

  Нова серија! Мислам дека ќе биде интересна, сега само што искочи првата епизода. Што мислите вие, ако некој ја гледа? :D
  Жанр: Драма и криминална

  Екс-морнар Navy SEAL се враќа дома од Авганистан и ги користи своите воени вештини за да стане приватен истражувач на Хаваи.