1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Make your move (2013)

Дискусија во 'Филмови' започната од Beauty161, 24 јули 2014.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Овој филм го загледав единствено поради Derek Hough којшто го засакав кога почнав да гледам DWTS USA но, на крај не ми се виде нешто посебно филмот. Но како и да е кој сака вакви филмови може да го погледне, бидејќи може да се претпостави за што се работи имајќи во обзир дека Дерек глуми :D
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   12,7 KB
   Прегледи:
   205
 2. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.870
  Пол:
  Женски
  Дерек ми е непреболена љубов,човекот танцува совршено.Неодамна го ѕирнав филмчево,содржински е веќе видено,ама убав е за релаксација.Освен Дерек,и Боа одлично се снаоѓа и е неверојатна танчерка.
  Оној танцот продолжен со секс им е лудило :$
   
 3. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  540
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Женски
  Интересен филм сите што сакате музика интересен ќе ви е :)