1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Malku e glupo no da prasam

Дискусија во 'Канта' започната од Maxa, 26 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maxa

  Maxa Нов член

  Се зачлени на:
  26 април 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ne sum skinata no imavme za prv pat analen sex i mi svrsi vnatre, dali e neso seriozno?
   
 2. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.342
  Допаѓања:
  125.957
  Не, послесно ќе сере* одсега.
   
  На buba4e89, 1209, Saricko и 2 други им се допаѓа ова.
 3. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  7.606
  Пол:
  Женски
  Не.
   
 4. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.958
  Допаѓања:
  19.428
  Пол:
  Женски
  Сериозно е, ако има СИДА или хепатит!!!
   
  На mackica1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  Во право си, глупо е.
   
  На mirandaa и Marossa им се допаѓа ова.
 6. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.949
  Допаѓања:
  156.548
  битно ти си НЕВИНА
   
 7. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  883
  Допаѓања:
  1.754
  Пол:
  Женски
  Не, уживај си. Туку само не ми е јасно, зашо се одлучуваш да имаш сексуални односи кога не си доволно информирана? :)
   
  На Winter Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 8. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Женски
  @jacqueline.s добро ти кажа, ако било без заштита и ако имал некоја сексуално пренослива болест тогаш е серизоно, али сигурно не си сериозна дека сериозно мислеше да прашаш дали може бремена да останеш. :D
   
  На maravillosa и Winter Lady им се допаѓа ова.
 9. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  7.606
  Пол:
  Женски
  Ај да не го зафракававте девојчето не ќе беше лошо.
  Сетете сте кога вие сте биле тинејџери колку работи не ви биле јасни. Може секој од вас не правел вакви работи ама сепак по нешто и не ви било јасно.
  Нема да прашам зошто кога не е информирана прави вакви работи, оти знам дека нема да добијам одговор на ваквото прашање.
  Кратко и јасно, ако некој сериозно мисли да одговори нека пише ако не од мајтапење нема потреба.

  И нема да одговорам на никој што ќе ме цитира оти немам намера да се карам.
   
  На Winter Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 10. nencunen

  nencunen Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Не е сериозно.Воопшто.
   
 11. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.944
  Па и сериозно е ама и нее баш :)
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.