1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mariana "Lali" Espósito (Лали)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Cvetetto, 3 март 2014.

 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Познатата актерка од популарната латиноамериканска серија „Ангели“ Лали(Мар) почна со своја солистичка каририера. Која исто така беше дел од „Тен Анџелс“ :inlove:
  На 2.09 минатата година излезе нејзината прва соло песна A Bailar.
  http://www.youtube.com/watch?v=zt7lhcx10Gc
  Еве ова е нејзиниот прв албум.
  http://www.youtube.com/watch?v=j23UjP5xvYQ

  Што милсите вие за Лали?Дали ги слушате нејзините песни?

  Еве ги и песните на Лали во „Ангели“ и други серии односно пред нејзината солистичка кариера 8) ..

  http://www.youtube.com/watch?v=GLAvCCFFpY0
  Оваа мислам дека и е првата песна( :!: не ме држете на збор)!
  http://www.youtube.com/watch?v=klKeythFWg8
   
  На lavicky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  На lavicky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. In-love

  In-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2013
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  39
  На lavicky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  3.507
  Пол:
  Женски
  Ааааа досега немам ништо пишано :o
  Се разочарав :@

  Прекрасна е ! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :*
   
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
 7. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  На lavicky му/ѝ се допаѓа ова.
 8. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Ова е нејзиниот најнов видеоклип
   
 9. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  1.572
  Пол:
  Женски


  Најново од Лалии :l:
  Прекрасна е
   
  На nikolija26 му/ѝ се допаѓа ова.