1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Martin Garrix

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Jovana.P, 25 октомври 2014.

 1. Jovana.P

  Jovana.P Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Неможев да најдам тема за Мартин :worried: Мене ми е срцка детето и песните му се WOW. Очекувам мислења :inlove: :inlove:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.793
  Само оваа сум ја слушнала.
  http://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0
  Не сум некој обожавател на ваква музика, ама детево има потенцијал. Ми се допаѓа.
  Еве што друго ископав по ЈуТјуб што ми фати „уво“ :)
  http://www.youtube.com/watch?v=ATTj16c60lw
  http://www.youtube.com/watch?v=NWB6-PJw4Mk
  Значи браво!
  http://www.youtube.com/watch?v=7BG88HMRVUc
  http://www.youtube.com/watch?v=7pFbrxs5FJY
   
 3. auroraa

  auroraa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  838
  Супер е дечкото мене не ми се веруваше дека е толку млад мислев дека е 23-24 годишен :)
  Мене оваа ми е нај
   
 4. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  Многу го сакам овој тип на музика,и Мартин исто така.
  Многу јаки песни и миксови има.Како за 18 годишен ова е предобро,допрва ќе ја развива кариерата..
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Chicken.che

  Chicken.che Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  8
  18 години ?? :smirk: Многу јаки песни праи типов !