1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

masturbacija ili?????

Дискусија во 'Канта' започната од gargamela, 16 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. gargamela

    gargamela Активен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    znaci vaka... ja imam 15 godini i masturbiram uste od 6 odd no na mnogu podrug nacin (nz od kaj go znam ovoj nacin) t.s ne so butanje na prsti vnatre tuku sum legnata na stomak i 2 race ke gi postavam do vaginata i triam nagore-nadolu i + vaka dobivam orgazam... aj plis kazete dali ova e samozadovoluvanje(masturbacija)ili neso drudo i dali vaka moze da se skinam...ama mene 1 vaka mi tecese krv i nz dali sum uste nevina... (ili barem kako moze jas samata da si vidam) aj pisete plis... :( :wasntme:
     
  2. artemis

    artemis Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    324
    Пол:
    Женски
    Дефинитивно е мастурбирање и нема ништо лошо во тоа. А тоа дека ти потекло крв, можеби си се повредила малку. Но веројатно си уште невина, затоа што напиша дека не ставаш прсти внатре, па затоа не пипкај таму длабоко (ако сакаш да останеш невина). Може и да си ја чуваш невиноста за првиот паѕт кога ќе се вљубиш.
     
  3. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Издепилирај се, за да бидеш подготвена да имаш прв секс на 17 години, па земи огледало и прати ја состојбата на вагината на 15 годишна. Твојата, нели, не на оние кои ги чуваш во фрижидерот. |(
    Не. Направи си депилација со убава фризурка во форма на огледало, ем ќе си се огледаш, ем ќе му создадеш рефлексија за да му замачкаш очи дека си можеби 32 годишна... или колку и да имаше години кои експресно варираа.
     
  4. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски

    Прво реши се дал имаш 15 или 17, дал сакаш да бидеш трол со тапија или не, а ко што ти кажа Мерлинка пожелно е да следиш со која брзина ти растат пубичните влакна, за да знаеш кога да се спремиш за мисија отсранување, сеа зависи дал тој со тебе го пали бразилска или неговиот иницијал. Е сеа пошто веќе мастурбираш со две раце пробај со една, може то е моментот, а ако еднаш веќе си прокрварела од две раце, ќе го немаш задоволството од стапој, извини ама кажи ми јако ти е кога знаеш дека си се самоискинала?
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.