1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Maticni kletki ima nekoj zainteresiran

Дискусија во 'Канта' започната од mamapetar, 18 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mamapetar

  mamapetar Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Zdravo jas se interesiram za maticni kletki kazete mi mi nesto za ova.Fala odnapred
  Ili AKO E NEKOJ ZAINTERESIRAN JAS IMAM NEKOI KONTAKTI.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.