1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Me boli delot kaj jajnicite

Дискусија во 'Канта' започната од Salvatore'sGirl, 16 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Salvatore'sGirl

  Salvatore'sGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2015
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Mi kasni vekje dva dena i me boli delot kaj jajnicite koga ke go stisnam malce, imam belo pranje i gradite ne me bolat ....ima shansa da sum bremena ili ne?
   
 2. Bulgarian

  Bulgarian Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  748
  Пол:
  Машки
  Pochesto seks i ajde ke pomine.:rofl:
   
  На Salvatore'sGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. *Cloudy Girl*

  *Cloudy Girl* Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2015
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  407
  Temi vakvi imaaaa eden kup , za da bo postavis prasanjeto , ne otvorajte za dzabe
   
 4. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  Чек да видам8-| Не си. Луѓе, другпат ко ќе отварате теми, на кирилица треба да бидат. Ја има во секој смартфон, само треба да симнете и да ја наместите, нека ви помогне некој ако не се снаоѓате сами.
   
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.310
  Пол:
  Женски
  Жити се, од кај да знаеме ние дали има шанси да си бремена?
  Луѓе, а, бе што ви е?!
   
  На mirandaa и blueberry93 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.