1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Me Me гледа Ho He ce ocyДyBa Дa ДojДe и Дa збopи

Дискусија во 'Канта' започната од mishela17, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mishela17

  mishela17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Се гледаB со едно момче месец дена, излeговме пoвeќe пaти. по некое време пpеcтaHa дa Me бaра. пo eдHa годиHa се видoмe. тoj вeздeн Me гледа Ho He ce ocyДyBa Дa ДojДe и Дa збopи. Jac ceycтe гo cakaM и ce пpacyBaM штo дa пpaBaM . Be Moлaм дajтeMи совет!!!!!!!!!
   
 2. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.718
  Допаѓања:
  13.076
  Пол:
  Женски
  МожДа не се осуДува да дојде и да те зазбори бидеЈЌи и не сака.Ако сте биле заеДно како што кажуваШ, можеби едноставно го изГубил интересот за тебе..
  Но акО толКУ го сакаШ, побараЈ го ти, не Мора да чекаш на Него, нели?
   
  На mishela17 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.976
  Пол:
  Женски
  аБе овА за на глаМстИК е.
  знАеШ шТ0 дА прАвиШ. Call him и виКни гО пАк дА излЕзетЕ Ак0 сАкА.

  „Советов“ чисто за да не сум оф топик. :D

  пИ.Ес. нАјс прАв0пИс
   
  На cinderella5 и Pelikuna им се допаѓа ова.
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.218
  :lol: :lol: :lol: :lol: не можев! Ама слатко се насмеав кога го видов насловот на темава... хахахахахахах...
  ќе споделам еден линк тука..
  http://www.lajkujmo.info/like/4362
   
  На sweetyears и Elennaa им се допаѓа ова.
 5. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.543
  МоЖеБи Не Те СаКа ЗоШтО пИшУвАш ВаКа.
   
  На JoxyTheFreak, mysterious, calliope и 6 други им се допаѓа ова.
 6. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  602
  Не знам зошто се замараш за некој што "така едноставно" прекинал секаква коуникација со тебе. Ама ај има секакви карактери :?: Туку тебе ако ти е толку важно и сакаш да го обновите контактот пробај пиши му нешто едноставно од типот "се правиш важен", или направи "случајна" блиска средба со некој заеднички пријател па тогаш и да не сака ќе МОРА да ти прозбори.
   
  На mishela17 и zhap4e им се допаѓа ова.
 7. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.693
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  НаПраВИ го ТИ првиОт чеКор, АкО тоЈ не Сака тоЈ да Го НаПРавИ. Не Е НиШто СраМно тоА :)

  бај д веј, шифтот на СиТе ни се расипал, или така ми се чини? :)
   
  На zhap4e, Pelikuna и OzzyAngel им се допаѓа ова.
 8. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.461
  ГлАсАм За КлУч нА теМаВа

  24 :o :o :o :o НелИ Не Е тАКа :tmi:
   
 9. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.693
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  ХаХа ХаХАХАха моЖе КЛуч :)
  Но СеПак ИнтеРесно Е ваКа да Си пиШувАме, КаЈ МУ теКна На ДевоЈЧево? МиСлаМ не Е деВојче Ако ИМА 24, а моЖе и ФилМ ни ПраВИ :)
   
 10. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Me ПрЕсМеАвТе :P
   
 11. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.461
  JaС ЏаБе КУКам во ТемаТа ЗА ПРедЛоЗИ За САјТов МоРа ПрАвиЛО Услов ТемИ да ОтВОрааТ со Над 50 БарЕм да ВидИме кАКо ПишувААт :tmi: :D
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.999
  Допаѓања:
  13.369
  Пол:
  Женски
  КаКо МиСлИш Те Те ГлЕдА Но Не Се ОсУдУвА?
  АлАл Да Ти Е ВаКа ШтО ПиШуВаШ, јАс Се ИсПоБуНиВ, дОдЕкА гО НаПиШаВ оВа. :clap:
   
 13. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  10.849
  Пол:
  Женски
  ПрЕкРаСнА тЕмА и БуКвИ :lol: :clap:
   
  На cinderella5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.218
  хахахахахахха.... шеги! Баш ни отвори занимација девојчето.. АмА Јас нЕ зНаМ какО пиШуваАТ ваКа,, Не МоЖам, Има некОЈ пРаВила??
   
 15. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.693
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  ИмА, Да ИмаШ деБелИ жИвЦИ На СекоЕ ШифТ дА стиСкаш :lol:
   
 16. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.218
  Јас мислам декА Ш треба обавезно да биде голема... м? МиШел?? Така беШе??
   
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.999
  Допаѓања:
  13.369
  Пол:
  Женски
  ЖиФцИ НеЈаМ, аМа ЖиЦи ИмАм, И ТоА ДеБеЛи.

  Пс: Ме ПоТстИвТе На ПеСнАвА:
  http://www.youtube.com/watch?v=atLDQMQpU6o
   
 18. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
  Или имаш 24, 17 (според никот) или 10 години.

  Според напишаното ми личи дека ќе да е последното.
  Послушај ја Саја. Можеби поради буквиве не те сака.
   
 19. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.976
  Пол:
  Женски
  а дА Му пиСеС еднА ваКвА п0РАкА?
  бтВ. дА нЕ сТЕ р0днИни с0 тАа сТо ПрАсувАсе дАли е ноРмАЛно дА СЕ заГледА в0 к0мСиЈАтА?


  ке не среди администрацијата после ова :rofl:
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  10.849
  Пол:
  Женски
  Правилата се следни не се пишуваат една преку друга големи туку : М,Н,Д и В се задолжително големи а другите по желба :)
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.